هابرچی
0

بیوگرافی ایمان صفا و درخشش او در بازیگری

بیوگرافی ایمان صفا و درخشش او در بازیگری

بیوگرافی ایمان صفا و درخشش او در بازیگری

ایمان صفا متولد 30 آذر 1362 در تهران، بازیگر

بیوگرافی ایمان صفا: زندگینامه و عکس های ایمان صفا بازیگر

فارغ التحصیل رشته هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز است او مهترین خصیصه خود را این گونه بیان می کند : صادق بودن با مردم چرا که وقتی صادق باشی مردم دوستت دارند.او فعالیت های جدی در تئاتر کمدی دارد، درسریال عملیات ۱۲۵ به کارگردانی حسین لطیفی خوش درخشید و این درخشیدن منجر به این شد که در هر سه فصل این سریال حضور جدی داشته باشد ومخاطبان هم با او همراه شوند.

حتما بخوانید : بیوگرافی لیلا بلوکات

بازی با جان و دل

من با جان و دل بازی می‌ کنم و از ته دلم مایه می‌ گذارم و بیننده این را متوجه می شود.

ایمان صفا | هابرچی

بیوگرافی ایمان صفا

من مردم را خیلی دوست دارم و آنها هم مرا دوست دارند کف بازار هم خرید می‌ کنم و مردم دور و برم می‌ آیند و شاید بیشتر از نیم ساعت وقت مرا بگیرند اما اصلا مهم نیست چون وقت من برای آنها است.وی در یک خانواده چهار نفری بدنیا آمد و تنها یک خواهر دارد.

او فوتبال رو حرفه ای دنبال می کند و دروازه بان تیم هنرمندان است، گاهی برای دل خود می نویسی او معتقد است باید پیشگیری را به جای درمان سرلوحه زندگی قرار داد.وی در یک خانواده چهار نفری بدنیا آمد و تنها یک خواهر دارد.او فوتبال رو حرفه ای دنبال می کند و دروازه بان تیم هنرمندان است، گاهی برای دل خود می نویسی او معتقد است باید پیشگیری را به جای درمان سرلوحه زندگی قرار داد.من رژیم غذایی دارم اما این که تحت رژیم سخت غذایی باشم خیر.در واقع از یک رژیم ساده غذایی استفاده می‌ کنم برای این که بتوانم روی پا بایستم و بدنم سالم باشد. همین امر هم باعث شده است که طی ۷ سال تنها ۲ کیلو گرم وزن اضافه کنم و فکر می‌کنم اگر رژیم نداشتم امروز به جای ۲ کیلو، ۲۵ کیلو به وزنم اضافه می شد.

درخشش ایمان صفا در جوکر و نیسان آبی

ایمان صفا که این روزها شاهد حضور او در سریال نیسان آبی و رئالیتی شوی جوکر هستیم یکی از هنرمندان با استعداد و خوش آتیه است که فعالیت خود را از تئاترهای دانشجویی آغاز کرد.

مصاحبه با ایمان صفا در سریال نیسان آبی

ایمان صفا

این بازیگر که متولد 30 آذر 1362 در تهران و  فارغ التحصیل هنر و معماری از دانشگاه آزاد است با سریال عملیات 125، به چهره ای شناخته شده تبدیل شد و از آن پس در فیلم و سریال های زیادی نقش آفرینی کرد.

فیلم شنای پروانه ساخته محمد کارت، یکی از مهمترین آثار سینمایی ایمان صفا در کارنامه هنری اش است که در کنار جواد عزتی و امیر آقایی، ایفاگر یک نقش جدی بود.

 جواد عزتی و ایمان صفا در نمایی از فیلم شنای پروانه

راه ترقی | چهره ها/ هم‌بازی شدن ایمان صفا و جواد عزتی در «شنای پروانه»

بیوگرافی ایمان صفا

ایمان صفا در سال 1400، روزهای پرکاری در نمایش خانگی می گذراند. او با ایفای نقش ممدچاخان در سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی، مورد توجه بسیاری قرار گرفته و استعداد خود در ایفای نقش های طنز را نشان داده است.

معرفی دو تن از شرکت کنندگان فصل دوم «جوکر» » رویداد ایران

ایمان صفا در سریال نیسان آبی در کنار هنرمندانی همچون حسین یاری ،مهران غفوریان، یکتا ناصر، بهناز جعفری، جمشید هاشم پور و … نقش آفرینی می کند. ممد چاخان یکی از دوستان رضا و جمشید است که او نیز دارای یک نیسان بوده و در طول داستان دل باخته دختر رضا می شود.

ایمان صفا در شنای پروانه

گریم ایمان صفا در نیسان آبی/ عکس از فیلیمو

ایمان صفا با وجود روحیه طنز خود، در رئالیتی شوی جوکر اصرار به نخندیدن دارد و با جدیت تمام مرحله اول از این رقابت را گذراند. این بازیگر به درخواست عباس جمشیدی فر در جوکر تایم او شرکت کرد و ایفاگر نقش مار شد. بامزه گی حرکات ایمان صفا در این مدت کوتاه باعث خندیدن وحید آقاپور و سپند امیرسلیمانی شده و در نتیجه گرفتن کارت زرد آنها شد.

ایمان صفا در جوکر

رئالیتی شوی جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و حامد میرفتاحی روزهای دوشنبه در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و ایمان صفا در فصل دوم این برنامه با هنرمندان دیگری همچون هومن برق نورد ، بهنام تشکر ، وحید آقاپور ، عباس جمشیدی فر ، سپند امیرسلیمانی ، شهرام قائدی و آرش نوذری در آن به رقابت می پردازد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.