هابرچی
0

خرید یک دروازه بان بزرگ در دستور کار پرسپولیس

خرید یک دروازه بان بزرگ در دستور کار پرسپولیس

خرید یک دروازه بان بزرگ در دستور کار پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در پایان هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با کسب 19 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت. قهرمان پنج دوره متوالی این مسابقات در عملکرد پر فراز و نشیب خود پنج پیروزی، چهار تساوی و یک شکست داشت تا کادر فنی پرسپولیس بارها تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب بگیرد.

یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان پایتخت برای اصلاح ساختار دفاعی این تیم حامد لک را پس از سه بازی نخست نیمکت نشین کرد تا بوژیدار رادوشوویچ در چارچوب دروازه بایستد. با این حال دروازه‌بان کروات سرخپوشان نیز نتوانست در فصل جاری کلین شیت کند تا حامد لک بار دیگر درون دروازه این تیم بایستد.

بیشتر بخوانید : اخبار ورزشی

حامد لک |هابرچی

او با بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس در بازی با تیم‌های صنعت نفت آبادان، نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران بار دیگر امیدهای کادر فنی را برای بازگشت به روزهای اوج زنده کرد اما دروازه اول پرسپولیس در تساوی این تیم مقابل هوادار تهران و برد سه بر یک سرخ‌ها مقابل پیکان تهران با اشتباهات فردی دروازه‌اش باز شد تا سرخ‌ها در پایان هفته دهم 8 گل خورده داشته باشند.

قهر بوژیدار رادوشوویچ از پرسپولیس با ترک ایران از جانب دروازه‌بان کروات این تیم همراه شد تا حامد لک بی هیچ رقیبی به بازی کردن در ترکیب اصلی پرسپولیس مشغول باشد و ترسی از نیمکت نشینی پیدا نکند.

خرید یک دروازه بان بزرگ در دستور کار پرسپولیس

رادوشویچ و انتظار برای بازگشت

حالا گل محمدی تصمیم قطعی خود را برای جذب دروازه‌بان گرفته است. سرمربی پرسپولیس تا پایان نیم فصل منتظر بازگشت رادوشوویچ خواهد ماند؛ در صورتیکه دروازه‌بان کروات از ادامه حضور در پرسپولیس امتناع کند گل محمدی سراغ یکی از بزرگترین خریدهای زمستانی خود خواهد رفت. این مربی عملکرد دو دروازه‌بان فوتبال ایران که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز دارند زیر نظر گرفته است.

رشید مظاهری دروازه‌بان استقلال تهران و پیام نیازمند سنگربان ملی پوش پورتیموننزه پرتغال جزو گزینه‌های گل محمدی هستند تا پیراهن شماره یک سرخپوشان را بر تن کنند.

دو دروازه‌بان مد نظر گل محمدی شرایط خوبی در تیم‌های باشگاهی خود ندارند. نیازمند به ندرت برای پورتیموننزه دروازه بانی می‌کند و مظاهری نیز هفته‌هاست جایی در لیست 18 نفره استقلال ندارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.